ОГОЛОШЕННЯ !
З метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, сільська рада оприлюднює проект рішення "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Батрадівської сільської ради на 2019 рік" з аналізом регуляторного впливу.
Пропозиції та зауваження подаються в письмовій формі із заначенням прізвища, імені,  по батькові та адреси особи, яка їх подає, обгрунтування поданих пропозицій за адресою: 90213 с.Батроадь, вул. Каштей, 7, Берегівський район, Закарпатська область.

Інформація про надання гранту для студентів  Закарпатської областьі для сплати навчання

До уваги студентів с. Батрадь, що навчаються у вищих навчальних закладах України, очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна.

Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах.

Наразі є два гранти, в залежності від спеціалізаціі навчання. Ознайомитися з завданням та умовами можна за наступними посиланнями:

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: grant@cybershark.com.ua

З повагою,
оргкомітет проекту Scholarship в Україні

Наразі, нашу ініциативу інформаційно підтримали наступні вищі навчальні заклади (розмістивши  інформацію про конкурс на своїх сайтах та на офіційних сторінках у соц мережі Фейсбук). Серед них:

• Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка
  • Подільський державний аграрно-технічний університет
  • Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
  • Вінницький соціально-економічний інститут Університету "Україна"
  • Ужгородський національний університет
  • Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського
  • Маріупольський державний yніверситет